Kompleksowa gospodarka odpadami przemysłowymi dla firm

Zajmujemy się kompleksowym odbiorem odpadów przemysłowych. Współpracujemy z największymi w regionie zakładami produkcyjnymi. Zdobyte przez lata doświadczenie gwarantuje indywidualne podejście do najbardziej wymagających zakładów. Dzięki odpowiednim decyzjom i pozwoleniom, jesteśmy w stanie odbierać niemal każdy rodzaj odpadów.

odbior odpadow przemyslowych
odpady przemyslowe certyfikat

Odbiór odpadów przemysłowych - Certyfikat

Nasza firma jest w pełni przygotowana do obsługi bardzo dużych zakładów. Dowodem naszych kompetencji jest przyznany nam certyfikat ISO, który potwierdza, że firma Metkom spełnia wymagania normy PN-EN ISO 9001.

Odpady przemysłowe - odbiór odpadów przemysłowych z Twojego zakładu

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w zakresie odbioru i zagospodarowaniu odpadów. Podążając za bardzo wysokimi wymaganiami ciągle zmieniającego się rynku, nieustannie doskonalimy się poprzez liczne szkolenia, a także wprowadzanie do obsługi nowego, specjalistycznego sprzętu.
Możemy pochwalić się sumiennym wykonywaniem powierzonych zadań. Od wielu firm z którymi współpracujemy otrzymujemy pochlebne referencje. Również z Państwa zakładem chcielibyśmy nawiązać wieloletnią współpracę, opartą o nasze wysokie kwalifikacje, sumienną pracę i całkowite zaangażowanie.

odbiór odpadow przemyslowych gospodarka odpadami

Odpady przemysłowe - pojemniki, kontenery

Zapewniamy odpowiednią liczbę pojemników i kontenerów do gromadzenia odpadów przemysłowych, budowlanych czy niebezpiecznych. Każda firma podejmująca z nami współpracę otrzymuje przydzielonego indywidualnie opiekuna, który koordynuje i usprawnia cały proces. Optymalizujemy koszty związane z odpadami przemysłowymi. Prowadzimy ewidencję przekazywanych odpadów, uwzględniając datę i miejsce odbioru, kod oraz ich ilość. Poprzez elastyczność działań, własną bazę magazynową i odpowiednio dobrane rozwiązania logistyczne, jesteśmy w stanie dopasować swoje działania do wymogów każdego przedsiębiorstwa.

Działamy efektywnie, szybko i skutecznie

Nietypowe zlecenia są dla nas twórczym, pełnym wyzwań projektem. Dbamy o to, aby do każdego klienta podchodzić indywidualnie. Stawiamy na wnikliwe poznanie naszych kontrahentów. Cenimy sobie długofalowe relacje, budowane w oparciu o uczciwość i profesjonalizm.

Dysponujemy całą gamą profesjonalnego sprzętu spełniającego wymogi ochrony środowiska – kontenery, koleby, pojemniki plastikowe, mausery, cysterny, pompy itp.

Nie ma na co czekać

Już teraz dołącz do grona naszych zadowolonych klientów!

Zapraszamy do kontaktu

Przede wszystkim wsłuchamy się w Twoje potrzeby. Na ich podstawie dobierzemy najkorzystniejsze rozwiązanie odbioru odpadów. Nasz wykwalifikowany personel zapewni najwyższą jakość obsługi na każdym etapie współpracy.