Miedź

Mosiądz

Brąz

Aluminium

Sprzedaż metali kolorowych i stali

Asortyment firmy Metkom to większość półproduktów wytwarzanych przez przemysł hutniczy, zarówno z branży metali nieżelaznych, jak i stali

Pręty Mosiężne

Rury

Tuleje

Profile

Kształtowniki

Druty

Blachy

Stopy odlewnicze

Anody

Taśmy

CO NAS WYRÓŻNIA?

  • szybko dostępny szeroki asortyment wyrobów z: mosiądzu, miedzi, brązu, aluminium i innych metali,
  • bardzo duży wybór przekrojów prętów mosiężnych dostępnych z magazynu,
  • wysoka jakość produktów,
  • spełnianie coraz większych wymagań w obsłudze klienta ,
  • utrzymywanie wysokiego poziomu świadczonych usług,
  • nowoczesność, profesjonalizm, innowacyjność,
  • łatwa dostępność w dowolnym miejscu Polski i UE,
  • atrakcyjne ceny

GALERIA NASZYCH WYROBÓW

Metkom działa na rynku od 1998 roku. Jesteśmy liderem polskich dystrybutorów wyrobów hutniczych z metali nieżelaznych oraz w zakresie skupu złomu stalowego jak i złomu metali kolorowych.

Na szeroki zakres naszej działalności składają się optymalne rozwiązania logistyczne, zróżnicowany i szeroki asortyment materiałowy, doradztwo oraz profesjonalna obsługa. Kompleksowość, wysoka jakość naszych usług, nowoczesny park maszynowy podnoszą konkurencyjność firmy również na rynku całej Unii Europejskiej.

Odbiorcami naszych usług są największe firmy reprezentujące przemysł lotniczy, armaturowy, samochodowy, stoczniowy, energetyczny, odlewnictwo, budownictwo i zakłady produkcyjne dla potrzeb wojska. Jesteśmy obecni w największych firmach produkcyjnych jako dostawcy materiałów oraz jako odbiorcy złomu – ponad 150 specjalistycznych kontenerów obsługiwanych na bieżąco na terenie południowej Polski.

Polityka firmy ukierunkowana jest na sprostanie oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Klientów. Oferujemy pełny serwis logistyczny poprzez własną specjalistyczną flotę, posiadamy własną bocznicę kolejową, nowoczesny park maszynowy oraz zaplecze magazynowe
w Rzeszowie, Dębicy, Sędziszowie, Mielcu oraz Radomiu.

W kontaktach z Klientami jesteśmy zorientowani na partnerstwo
i długofalowość. Współpraca w takiej formie pozwala nam na elastyczne podejście do potrzeb każdego Klienta poprzez zindywidualizowaną opiekę doradczą naszych handlowców.

Duża skala prowadzonej przez Metkom sprzedaży sprawia, że firma jest liczącym się partnerem dla polskich i zagranicznych hut, dzięki czemu proponowane przez nas ceny są konkurencyjne.

Sprzedajemy na dużą skalę,

dzięki temu jesteśmy liczącym się partnerem dla polskich i zagranicznych hut. Wypracowana pozycja sprawia, że możemy zaproponować swoim klientom korzystne ceny.

Działamy efektywnie,
szybko i skutecznie

Już teraz dołącz do grona naszych zadowolonych klientów!

Zapraszamy do kontaktu

Zapewniamy kompleksową obsługę działu handlowego, komfortowe i szybkie rozwiązania logistyczne.


Skontaktuj się z nami