_DSC0833

Gospodarka Odpadami  dla Firm

Zajmujemy się kompleksowym odbiorem odpadów przemysłowych, odpadów budowlanych, odpadów niebezpiecznych, wielkogabarytowych. Gwarantujemy indywidualne podejście do współpracy. Dzięki odpowiednim decyzjom i pozwoleniom, jesteśmy w stanie odbierać niemal każdy rodzaj odpadów.

drut

Skup i Sprzedaż Złomu

Oferujemy skup złomu stalowego żeliwnego i metali kolorowych (miedź, mosiądz, brąz, cynk, ołów, aluminium) z możliwością odbioru od klienta.

zlomks

Sprzedaż metali kolorowych i stali

Oferujemy szeroki asortyment materiałów najwyższej jakości. W ofercie posiadamy większość półproduktów wytwarzanych przez przemysł hutniczy, zarówno z branży metali nieżelaznych jak i stali: pręty, rury, tuleje, profile, kształtowniki, druty, blachy, stopy odlewnicze, anody i wiele innych materiałów, wykorzystywanych w różnych gałęziach gospodarki.

kolor

Bezpieczne Niszczenie Dokumentów

Proponujemy Państwu usługę bezpiecznego odbioru i profesjonalnego niszczenia dokumentów. Odbywa się ono w taki sposób, by reprodukcja zawartych w nich informacji była niemożliwa. Finalnym produktem procesu niszczenia dokumentów jest bela ścinek papierowych.

pojemnikimetkomsml